AS Ekspress Meedia

2015. aastal ühendas Ekspress Grupp tütarettevõtted AS Eesti Ajalehed ja AS Delfi üheks ettevõtteks, mis hakkas kandma nime AS Ekspress Meedia.

ASi Ekspress Meedia põhitegevusalad on uudisteportaali Delfi haldamine ja kahe Eesti suurima nädalalehe - Eesti Ekspressi ja Maalehe -  ning kvaliteetpäevalehe Eesti Päevaleht väljaandmine.

Delfi portaali peamine missioon on anda kvaliteetseid ja operatiivseid uudiseid suurele osale ühiskonnast. Peale selle pakub Delfi laia valikut lisateenuseid: e-post, fotoportaal, kuulutused, mängud, meelelahutus jpm.

Eesti Ekspressi esmanumber ilmus 1989. aastal ja lühikese ajaga tõusis Ekspress uuriva ajakirjanduse lipulaevaks. Eesti Ekspressi edu aluseks on eelkõige tugev toimetus. Eesti Ekspressi ajakirjanikud on enim võitnud uuriva ajakirjanduse auhinda – Bonnieri preemiat.

Maaleht on Eesti üks suurima ja stabiilsema lugejaskonnaga nädalaleht, mis alustas ilmumist 1987. aastal, jätkates Eestis maarahvale mõeldud nädalalehe („Tarto maa rahwa Näddali-Leht“, 1806) pikka traditsiooni.

Elujaatava hoiakuga Päevalehe sisus on põhirõhk uudistel ja arvamustel. Olulisel kohal on ka majandusküljed, vähem kajastatakse poliitikat. Eesti Päevalehe eesmärk on eristuda teistest ajalehtedest, suurim lugejanumber ei ole esmatähtis. Sisuline eesmärk on teha ajalehte, mis meeldib positiivse mõttelaadiga inimestele, on vaimult ärksate eestlaste esimene ajaleht ning oma ühiskondlikult hoiakult sõber ja abimees.

Lisaks paberväljaannetele haldab AS Ekspress Meedia veebiväljaandeid www.epl.eewww.ekspress.eewww.maaleht.ee ja www.aialeht.ee, annab välja ajakirju Maakodu ja Maamajandus ning tegeleb kliendilehtede ja raamatute kirjastamisega.

AS Ekspress Meedia
Reg nr 10586863
Narva mnt 13
10151 Tallinn
Tel: +371 680 7800
Faks: +372 681 4719