AS-ilt Eesti Meedia omandatud osalused ühisettevõtetes on edasimüüdud OÜ-le Suits Meedia ja vahetunud on AS-i Eesti Meedia poolsed nõukogu liikmed 26.05

AS Ekspress Grupp on võõrandanud edasi AS-lt Eesti Meedia omandatud 50% osalused AS-is Ajakirjade Kirjastus ja AS-is SL Õhtuleht OÜ-le Suits Meedia. AS-il Ekspress Grupp säilib nimetatud aktsiaseltsides varasem 50%-line osalus.

Aktsionäride otsuse alusel on AS-i Ajakirjade Kirjastus ja AS-i SL Õhtuleht nõukogudes vahetatud AS-i Eesti Meedia esindajad OÜ Suits Meedia esindajate vastu. Uuteks nõukogu liikmeteks on Janek Veeber, Andrus Esko ja Marko Kaevando.

Janek Veeberile kuulub läbi valdusettevõtte AS Giga ainuosalus OÜ-s Suits Meedia, osalus Tartu soojamajandusettevõtetes, ehitus- ja transpordiettevõtetes ning kinnisvara valdusettevõtetes, samuti laevandusfirmas Lindaliini AS. Talle kuulub ka  kruusa- ja liivakaevandamisega tegelev AS Telver. Janek Veeber on juhatuse liige järgmistes äriühingutes: Kerge Puhkus OÜ, OÜ Giga Investeeringud, OÜ Estonian Fish Export Service, OÜ Anneteam Invest, Tartu Keraamika OÜ, OÜ Suits Meedia, OÜ Anneteam, AS Telver, Hajime OÜ, AS Giga ja nõukogu liige Lindaliini AS-is ja AS-is Fortum Tartu,

Andrus Esko on nõukogu esimees AS-is Giga ja AS-is Telver, ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduseriala ja töötanud ka ajakirjanikuna.

Marko Kaevando on vandeadvokaat ja Advokaadibüroo Kaevando & Partnerid osanik. Ametist tulenevalt kuulub ta mitmete äriühingute juhtkonda.

Uutele nõukogu liikmetele ei kuulu AS-i Ekspress Grupp aktsiaid.


Uudised

Loe meie viimaseid uudiseid ja blogipostitusi. 

Kontakt