Läti A/S Delfi omandab osaluse finantstoodete võrdlus- ja vahendusportaali ettevõttes SIA Altero 18.10

18. oktoobril 2019 sõlmis ASi Ekspress Grupp 100%line tütarettevõte A/S Delfi lepingu 25,5% aktsiate omandamiseks finantstoodete võrdlus- ja vahendusportaali ettevõttes SIA Altero.

SIA Altero haldab finantstoodete võrdlus- ja vahendusportaali Lätis (Altero.lv) ning 2019. aasta kevadest ka Leedus (Altero.lt). Alates turule toomisest 2016. aasta juunis on enam kui 90 000 Altero klienti võrrelnud tarbimislaenude, autolaenude ja muude toodete finantspakkumisi. Ettevõte on juhtiv finantstoodete võrdluse pakkuja Lätis ja Leedus. Altero asutajad Sandis Grinfelds ja Arturs Kostins jätkavad aktiivset osalemist ettevõtte juhtimises. Pooled on kokku leppinud, et nad ei avalda tehingu hinda ega muid tingimusi. 

Omandamise eesmärk on suurendada grupi digitulude osakaalu ja arendada grupi mitmekülgset digiäri.

Tehingut ei loeta olulist tähtsust omavaks NASDAQ Tallinna Börsi reglemendi osa „Nõuded emitentidele” kohaselt. AS Ekspress Grupp kinnitab, et A/S Delfi ega ASi Ekspress Grupp juhtorganite liikmed ei ole tehingust isiklikult huvitatud.

A/S Delfi haldab Läti populaarseimat uudisportaali delfi.lv. Portaali kasutab iga kuu üle 800 000 kasutaja. Alates 2007. aastast kuulub A/S Delfi meediakontserni AS Ekspress Grupp. 

Uudised

Loe meie viimaseid uudiseid ja blogipostitusi. 

Kontakt