Teave uute nõukogu liikmete kohta 28.10

AS Ekspress Grupp aktsionäride erakorraline üldkoosolek valis 26.10.2016 uuteks nõukogu liikmeteks Marek Kiisa, Peeter Saksa ja Aleksandras Česnavičiuse, kelle ametiaeg algas 26.10.2016 ja Gunnar Kobini, kelle ametiaeg algab 01.01.2017.

Marek Kiisa on alates 2004. aastast telekommunikatsiooni infrastruktuuri ettevõtte Astrec Baltic OÜ juhatuse liige ning ettevõtte Miss Mary of Sweden OÜ juhatuse liige. Alates 2010. aastast kuulub Marek Kiisa ka ettevõtte Dynaplay Estonia OÜ juhatusse. Lisaks on Marek Kiisa põhjala äriinglite võrgustiku NordicBAN kaasasutaja ja juhatuse liige alates 2015. aastast. Alates 2016. aastast on ta juhatuse liige ettevõttes Fitek AS, mis tegeleb finantsteenuste lahenduste pakkumisega. Lisaks on Marek Kiisa juhatuse liige ettevõtetes ASTREC OÜ, Kiisa Grupp OÜ, Astrec Invest OÜ, Scuderia Nordica OÜ ja Papsaare Arendus OÜ.

Marek Kiisa on nõukogu liige äriühingutes AS Autoinfo.ee, Astrec Data OÜ, Sihtasutus Eesti Autovõidusõidu Ajalugu, Sihtasutus Tuleviku Kool.

Marek Kiisale ei kuulu AS-i Ekspress Grupp aktsiaid. 

Peeter Saks on alates 2005. aastast juhtivpartner Balti riikide era- ja riskikapitaliettevõttes AS BaltCap. Lisaks on Peeter Saks juhatuse liige ettevõtetes BC EKT HoldCo OÜ ja Surroundings OÜ.

Peeter Saks on nõukogu liige ettevõtetes AS Epler & Lorez, AS Adam Bd, Intrac Eesti AS, Energate OÜ, Magnetic MRO AS, BPT Real Estate AS, Fitek AS, Eesti Keskkonnateenused AS, Radix Hoolduse OÜ, OÜ Kudjape Ümberlaadimisjaam ja  Radix Rent OÜ.

Peeter Saksale ei kuulu AS-i Ekspress Grupp aktsiaid. 

Aleksandras Česnavičius on alates 2013. aastast ettevõtte Central European Media Enterprises Ltd Rumeenia piirkonna peadirektor. Enne seda juhtis ta Delfi UAB’d, mis on AS-i Ekspress Grupp tütarettevõte Leedus.

Aleksandras Česnavičiusele ei kuulu AS-i Ekspress Grupp aktsiaid.

Gunnar Kobin on alates 2009. aastast olnud AS-i Ekspress Grupp juhatuse esimees. Lisaks kuulub ta juhatusse ettevõtetes Griffen Management OÜ, Griffen Invest OÜ, Jolanthe OÜ, Griffen Holding OÜ ja OÜ Feedback wizards.

Gunnar Kobinil on aktsiaoptsioon, mille alusel AS Ekspress Grupp kohustub 2017. aasta esimeses kvartalis üle andma ettevõtte aktsiaid 2016. aasta lõpuks väljateenitud mahus. Seisuga 30.09.2016 oli välja teenitud aktsiate arv 630 400.

         Lisainformatsioon:

         Gunnar Kobin

         Juhatuse esimees

         GSM: +372 5188111

         e-mail: gunnar@egrupp.ee

Uudised

Loe meie viimaseid uudiseid ja blogipostitusi. 

Kontakt