Ekspress Grupp saab uue arendusjuhi

Ekspress Grupp saab uue arendusjuhi

Baltimaade juhtiva meediakontserni ASi Ekspress Grupp juhatusega liitub Karl Anton, kes hakkab 5. juunist vastutama kontserni arendustegevuse eest.

Ekspress Grupi nõukogu otsustas valida arendusjuhi kohale pikaaegse telekommunikatsiooni valdkonna juhikogemusega Karl Antoni. „Karl Antonil on suurte organisatsioonide kogemus koos põhjaliku telekommunikatsiooni ja meedia taustaga. Tema digitaalse valdkonna tundmine aitab Ekspress Grupi digitulude kasvatamise strateegiat veelgi paremini suunata,“ rõhutas Ekspress Grupi juhatuse esimees Mari-Liis Rüütsalu, kelle sõnul hakkab Anton vastutama nii Ekspress Grupi tegevuste planeerimise kui ka äristrateegia arendamise ja optimeerimise eest.

Anton on töötanud ASi Telia Eesti telekommunikatsiooniosakonnas alates 2014. aastast, aastatel 2020–2021 Baltikumi televisiooni sisujuhina ning alates 2021. aastast televisiooni ja meelelahutuse juhina. Varem on Anton töötanud Läti pankade Parexi ja Citadele Eesti filiaali arendusjuhina ning Bondora turundusjuhina.

Uue arendusjuhi ametiaeg kestab kolm aastat 5. juunist 2023 kuni 5. juunini 2026. Ekspress Grupi juhatuse liikmed on 5. juunist Mari-Liis Rüütsalu, Signe Kukin ja Karl Anton.

AS Ekspress Grupp on Baltimaade juhtiv meediakontsern, mille tegevus hõlmab uudismeedia sisutootmist ning ajalehtede, ajakirjade ja raamatute kirjastamist. Samuti haldab kontsern elektroonilist piletimüügiplatvormi ja piletimüügi asukohti Lätis ja Eestis  ning pakub digitaalsete väliekraanide teenust Eestis ja Lätis. Ekspress Grupp alustas oma tegevust 1989. aastal ja annab tööd ligi 1600 inimesele.

Lisainfo:

 Mari-Liis Rüütsalu

AS Ekspress Grupp

juhatuse esimees

+372 512 2591

mariliis.ryytsalu@egrupp.ee