Tagasi

Erle Laak Sepp

Ekspress Meedia - Finantsjuht
Töötanud alates 2002

Asusin tööle 2002 aasta mais Eesti Ekspressi Kirjastus AS, kui otsiti suveasendajat ja mina nägin selles head võimalust olles viimase kursuse TTÜ tudeng võimalust teha erialast tööd koos praktikaga. Tulin ajutiselt aga jäin püsivalt.

Täna olen ma Ekspress Meedia AS finantsjuht ja vastutan kogu finantsmaailma eest. Oma pika karjääri jooksul olen juhtinud mitmeid ettevõtte ühinemisi (Maalehega, Eesti Päevalehega, Delfiga ja eelmisel aastal ajakirjadega) ja jagunemisi (Hea Lugu OÜ), olnud tütarettevõte nõukoguliige (Rahva Raamat AS). Teadsin koguaeg, et minu kirg on numbrid ja nende juurde ma pean jääma. Mulle ei meeldi rutiin ja meeldivad väljakutsed ja seda see ettevõtte pakub. Lisaks meeldivad kolleegid ja mõnus tööõhkkond.

Olen näinud erinevaid aegu ja täna oleme ajas, kus digitaalne äri hakkab saama peamiseks ja paberäri selle toetus, mida tuleb hoida kuniks on paberajalehtedel ja -ajakirjadel lugejaid. Peame käima kaasas muutvate trendidega lugeja harjumustega tarbida ajakirjandust. Lisaks seda koguaeg pakendama ja serveerima nii nagu igale lugejale parim on ja suunama teda nii rohkem tarbima meie tooteid. Oleme edukas digitaalse ajakirjanduse ettevõtte koos seda toetavate kõrvaltegevustega

Kui sulle meeldivad väljakutsed, siis oled siia oodatud! 😊