Tagasi

Edward Salmus

Ekspress Grupp - Kasutajatoe juht
Töötanud aastast 2012

Alustasin Ekspress Grupis tööd 2012 aastal toonases Delfi AS nimelises ettevõttes. Kandideerisin IT spetsialisti ametikohale avaliku kuulutuse peale ning minuga sõlmiti kohe vestluse lõpus tööle asumise kokkulepe. Tagantjärgi mõeldes oli see elumuutev otsus. Positiivses mõttes.

Tol ajal olid peamised tööülessanded paarikümne arvuti haldamine. Tänaseks on kõikide ettevõtete liitmise tulemusena minu halduses üle 500 arvuti ning juhin terviklikult haldusprotsessi. Minu töö juures meeldib kõige enam meeskond ja sellega koos töötamine. Tunnen, et hingame samas rütmis. Meie ärist tulenevalt teeb minu töö väljakutsuvaks kolleegidele vajalike ning sobivate vahendite leidmine.

Meediaettevõtte suund on paratamatult digimaailma suunas. Peame kasvava trendiga kaasas käima ning pakkuma erinevatel platvormidel huvitavat sisu. 5 aasta pärast – arvan, et pabertoode on praktiliselt kadumas ning on muutunud nišitooteks, keskendume rohkem Online sisule ning voogedastusele. Minetea, äkki näeme ka DelfiTV-d telekast teiste tavakanalite kõrvalt.

Ekspress Grupp on tugev ning kindel tööandja. Me käime ajaga kaasas ning hoolitseme selle eest, et meie äri ka käiks edasi. Trendidest tulenevalt peame oma äri fookust nihutama ühele või teisele poole aga see võimaldabki meil kindlalt püsida. Isiklikult olen oma toonase otsusega, alustada Ekspress Grupis karjääri, väga rahul