Tagasi

Vaidas Saldižunas

Delfi UAB - Kaitsevaldkonna toimetaja
Töötanud alates 2016

Ma hakkasin DELFIle kirjutama 2015. aasta suvel ja täisajaga asusin tööle 2016. aastal. Olen kaitsevaldkonna toimetaja, mis on eriline ametikoht ja mis teistel meediaettevõtetel puudub. See on ka põhjus, mis aitab mul rakendada oma erialaseid teadmisi, oskusi ja kogemusi. Minu põhiülesanne on kajastada kaitsevaldkonna teemasid ja libauudiste vastu võitlemise projekti (debunk.eu).
Mulle meeldib paidlikkus ja tingimused, mida mu töökoht mulle pakub, lai ja mulle huvipakkuv teemade ring, selle keerukus ning võimalus kirjutada nii, nagu ma ise soovin ning laiemas mõistes muuta elu paremaks ja mõjutada seda positiivselt.

Minu ettevõttel on ütlus: ainult edasi ja see on tõesti nii, sest liigume edasi katmaks rohkem teemasid mitmel erineval viisil, sh televiisor, interaktiivsed projektid ja olles seejuures loomulikult kasumlik.  Kujutan ette, et viie aasta pärast oleme tugevamad, innovatiivsemad ja jõuame enamate inimesteni, samal ajal kui ajakirjanikud on rohkem rahul oma igapäevarutiini ja tingimustega.

Mis puutub aga Ekspress Gruppi, siis on mul ainult üks soovitus: tee seda, tule siia tööle ja sa ei kahetse.